Vi i Mimax stiller oss til din disposisjon. Kontakt oss for forespørsel om pris eller direkte bestilling. Vi kommer gjerne på befaring om ønskelig.

Morten Kirsebom

Morten Kirsebom

Daglig leder

90 65 05 35 morten@mimax.no
Ragnar Veum

Ragnar Veum

Senior rådgiver

95 17 23 45 ragnar@mimax.no
Bjørnar Veum

Bjørnar Veum

Marked og kalkulasjonsleder

40 00 82 83 bjornar@mimax.no
Joachim Fosse Jørgensen

Joachim Fosse Jørgensen

Prosjektleder

98 43 61 61 joachim@mimax.no
Fredrik Strehlin

Fredrik Strehlin

Prosjektleder

93 24 07 53 fredrik@mimax.no
Eivind Helgerud

Eivind Helgerud

Verksted, salg og service

91 32 73 02 eivind@mimax.no
Bård Askim

Bård Askim

Leder utemiljø

98 90 48 59 bard@mimax.no
Linda Kjeksrud

Linda Kjeksrud

HMS/KS og personalleder

90 84 21 56 linda@mimax.no
Heike Grøslie

Heike Grøslie

Regnskap

90 82 40 30 heike@mimax.no

Anita Schultheiss

Økonomimedarbeider/ fakturering

32 24 02 08 anita@mimax.no
Vestfold og Telemark
Telemark og Vestfold

Telemark og Vestfold

351 00 666 telemark@mimax.no
Ken Andorsen

Ken Andorsen

Teamleder

408 15 157 ken.andorsen@mimax.no
Hasteoppdrag eller akutt behov utenfor ordinær arbeidstid
Hasteoppdrag

Hasteoppdrag

32 84 74 00
Riving og miljøsanering
Fred Robert Myrvold

Fred Robert Myrvold

Anleggsleder

408 16 867 fred@mimax.no
Bergen

Bergensavdeling

55 61 20 40

94 00 99 55 bergen@mimax.no
Trond Wergeland

Trond Wergeland

Prosjektleder

94 00 99 55 trond@mimax.no
Ørjan Berthelsen

Ørjan Berthelsen

Prosjektleder

920 67 827 orjan@mimax.no