Vi i Mimax stiller oss til din disposisjon. Kontakt oss for forespørsel om pris eller direkte bestilling. Vi kommer gjerne på befaring om ønskelig.

Ragnar Veum

Ragnar Veum

Daglig leder

95 17 23 45 ragnar@mimax.no
Bjørnar Veum

Bjørnar Veum

Marked og kalkulasjonsleder

40 00 82 83 bjornar@mimax.no
Morten Kirsebom

Morten Kirsebom

Regionsleder Stor Oslo

90 65 05 35 morten@mimax.no
Alenas Krencius

Alenas Krencius

Avdelingsleder Oslo/Akershus

45 42 17 33 alenas@mimax.no
Apolinaras Grigas

Apolinaras Grigas

Verksted, salg og service

46 98 19 30 apollo@mimax.no
Terje Cato Kristensen

Terje Cato Kristensen

Formann

32 24 02 00 mimax@mimax.no
Arturas Jurkstas

Arturas Jurkstas

Formann

92 67 21 78 arturas@mimax.no
Edgaras Zonys

Edgaras Zonys

Formann

98 90 44 28 edgaras@mimax.no
Steffen Samuelsen

Steffen Samuelsen

Opplæringsleder og formann

92 40 89 64 steffen@mimax.no
Bård Askim

Bård Askim

Leder utemiljø

98 90 48 59 bard@mimax.no
Linda Kjeksrud

Linda Kjeksrud

HMS/KS og personalleder

90 84 21 56 linda@mimax.no
Heike Grøslie

Heike Grøslie

Regnskap

90 82 40 30 heike@mimax.no
Anita Schultheiss

Anita Schultheiss

Økonomimedarbeider/ fakturering

32 24 02 08 anita@mimax.no
Bergen
Bergensavdeling

Bergensavdeling

55 61 20 40

94 00 99 55 bergen@mimax.no
Trond Wergeland

Trond Wergeland

Avdelingsleder Bergen

94 00 99 55 trond@mimax.no
Voss
Avdeling Voss

Avdeling Voss

971 05 460 voss@mimax.no
Jonny Hugo Johansen

Jonny Hugo Johansen

Formann

971 05 460 jonny.hugo@mimax.no
Telemark
Telemarksavdeling

Telemarksavdeling

351 00 666 telemark@mimax.no
Kjell Gunnar Staakkan

Kjell Gunnar Staakkan

Avdelingsleder

405 28 021 kjell.gunnar@mimax.no