Vi i Mimax stiller oss til din disposisjon. Kontakt oss for forespørsel om pris eller direkte bestilling. Vi kommer gjerne på befaring om ønskelig.

Morten Kirsebom

Morten Kirsebom

Daglig leder

90 65 05 35 morten@mimax.no
Bjørnar Veum

Bjørnar Veum

Marked og kalkulasjonsleder

40 00 82 83 bjornar@mimax.no
Joachim Fosse Jørgensen

Joachim Fosse Jørgensen

Prosjektleder

98 43 61 61 joachim@mimax.no
Fredrik Strehlin

Fredrik Strehlin

Prosjektleder

93 24 07 53 fredrik@mimax.no
Ole Kristoffer Isaksen

Ole Kristoffer Isaksen

Prosjektleder

91 89 13 28 ole@mimax.no
Linda Kjeksrud

Linda Kjeksrud

HMS/KS og personalleder

90 84 21 56 linda@mimax.no
Heike Grøslie

Heike Grøslie

Regnskap og lønn

90 82 40 30 heike@mimax.no
Anita Schultheiss

Anita Schultheiss

Økonomimedarbeider/ fakturering

90 79 42 22 anita@mimax.no
Daban Mohammed Ali

Daban Mohammed Ali

Innkjøp og salg av diamantverktøy

98 90 55 14 daban@mimax.no
Eivind Helgerud

Eivind Helgerud

Verksted og service

91 32 73 02 eivind@mimax.no
Vestfold og Telemark
Telemark og Vestfold

Telemark og Vestfold

351 00 666 telemark@mimax.no
Ken Andorsen

Ken Andorsen

Teamleder

408 15 157 ken.andorsen@mimax.no
Hasteoppdrag eller akutt behov utenfor ordinær arbeidstid
Joachim Fosse Jørgensen

Joachim Fosse Jørgensen

Prosjektleder

984 36 161 joachim@mimax.no
Utemiljø og Anleggsgartner
Bård Askim

Bård Askim

Prosjektleder Utemiljø

98 90 48 59 bard@mimax.no
Ruben Sanden

Ruben Sanden

Anleggsleder

48 50 17 23 ruben.sanden@mimax.no
Riving og miljøsanering
Fred Robert Myrvold

Fred Robert Myrvold

Prosjektleder

408 16 867 fred@mimax.no
Bergen - Mimax Betongsaging Bergen AS
Mimax Betongsaging Bergen AS

Mimax Betongsaging Bergen AS

55 61 20 40

bergen@mimax.no
Ørjan Berthelsen

Ørjan Berthelsen

Daglig leder

920 67 827 orjan@mimax.no
Kim Hansen

Kim Hansen

Driftsleder

940 09 955 kim@mimax.no