Vi i Mimax stiller oss til din disposisjon. Kontakt oss for forespørsel om pris eller direkte bestilling. Vi kommer gjerne på befaring om ønskelig.

Morten Kirsebom

Morten Kirsebom

Daglig leder

90 65 05 35 morten@mimax.no
Ragnar Veum

Ragnar Veum

Senior rådgiver

95 17 23 45 ragnar@mimax.no
Bjørnar Veum

Bjørnar Veum

Marked og kalkulasjonsleder

40 00 82 83 bjornar@mimax.no
Eddy Arnesen

Eddy Arnesen

Prosjektleder

928 53 953 eddy@mimax.no
Espen Bjørlo

Espen Bjørlo

Prosjektleder

95 70 44 64 espen@mimax.no
Steffen Samuelsen

Steffen Samuelsen

Prosjektleder

92 40 89 64 steffen@mimax.no
Alenas Krencius

Alenas Krencius

Prosjektleder Oslo/Akershus

45 42 17 33 alenas@mimax.no
Eivind Helgerud

Eivind Helgerud

Verksted, salg og service

91 32 73 02 eivind@mimax.no
Bård Askim

Bård Askim

Leder utemiljø

98 90 48 59 bard@mimax.no
Linda Kjeksrud

Linda Kjeksrud

HMS/KS og personalleder

90 84 21 56 linda@mimax.no
Heike Grøslie

Heike Grøslie

Regnskap

90 82 40 30 heike@mimax.no
Anita Schultheiss

Anita Schultheiss

Økonomimedarbeider/ fakturering

32 24 02 08 anita@mimax.no
Bergen
Bergensavdeling

Bergensavdeling

55 61 20 40

94 00 99 55 bergen@mimax.no
Trond Wergeland

Trond Wergeland

Prosjektleder

94 00 99 55 trond@mimax.no
Ørjan Berthelsen

Ørjan Berthelsen

Prosjektleder

995 09 712 orjan@mimax.no
Telemark og Vestfold
Telemark og Vestfold

Telemark og Vestfold

351 00 666 telemark@mimax.no